Blog >> Článek

Jak mohu pomoci?

Portál Svět filatelie se snaží maximálně zatraktivnit sběratelství známek pro širší veřejnost, hlavně pro děti. Obsahuje velké množství katalogových údajů, které jsou pravidelně moderátory kontrolovány. Stejné je to s naskenovanými obrázky. Každý přihlášený uživatel má několik možností jak se zapojit do práce a pomoci nejen sobě, ale i ostatním filatelistům, kterým zde něco chybí, ale nemají možnost to napravit.

Můžete pomoci přiložením ruky k dílu

  • Každý registrovaný filatelista může vkládat známky do místního katalogu. Pro zachování stanoveného standardu a usnadnění práce moderátorům při kontrole vložených údajů, je potřeba se nejdříve seznámit s pravidly pro vkládání známek. Je pochopitelně nutné mít také k dispozicici správné katalogové údaje.
  • Přihlášený uživatel může vkládat naskenované známky (kliknutím na známku v katalogu). I pro nahrávání naskenovaných známek tu máme stanovená pravidla.
  • Máte-li rádi filatelii, máte zkušenosti s publikační činností a chtěli byste své myšlenky přetavit do zajímavých článků o filatelii? Stačí nás jen kontaktovat a mi Vám je v případě atraktivity článků budeme rádi Vašim jménem zveřejňovat.

Můžete pomoci i finančně

Pokud nemůžete přiložit ruku k dílu (například nemáte příslušný katalog), tak nezoufejte, stále nám můžete pomoci. I když na portálu moderátoři pomáhají bezúplatně, tak provoz a programování portálu zadarmo není. Nechceme na portálu zobrazovat reklamy a proto jedinou možností, jak vydělat na náklady portálu je finanční pomoc od samotných uživatelů. Přispět můžete zakoupením plného účtu, což Vám přinese i výhody.

Můžete nás sdílet na sociálních sítích

Pokud nemůžete ani jedno, tak nezoufejte, můžete nás sdílet na sociálních sítích a tím nás dostat do povědomí ostatních.